Oferta Sklepu Katowice

W ofercie Naszego Sklepu znajdą Państwo Markowe Produkty  Uznanych Producentów:

Hafciarki Komputerowe Dom i Hobby   https://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/2.jpg

Idealne rozwiązanie dla osób, pragnących w swoim domowym zaciszu ozdobić oryginalnie swoje ubrania. Hafciarka komputerowa jest idealnym rozwiązaniem do wykonywania własnych, niepowtarzalnych wzorów.
W swojej ofercie posiadamy domowe hafciarki różnych producentów np: Bernette Chicago 7

 

MultiHafciarki i Hafciarki Komputerowe dla Firm

Hafciarki komputerowe stają się u nas coraz bardziej popularne. Ozdoby wykonane za ich pomocą są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne czy też częste pranie. Haft komputerowy idealnie sprawdza się jako reklama na różnego rodzaju koszulkach, bluzach lub ręcznikach. Część oferowanych przez nas urządzeń to Multi-Hafciarki czyli wielofunkcyjne "Kombajny" posiadające oprócz możliwości haftowania, także nowe rozwiązania takie jak: CutWork, PaintWork lub CrystalWork. W Sklepie można zobaczyć takie modele jak: Multi-Hafciarka BERNINA B700 i wiele innych.

Służymy fachowym doradztwem w wyborze maszyny do haftu typu Multi-Hafciarka lub Hafciarka Komputerowa, która będzie spełniać Państwa potrzeby i sprosta stawianym wymaganiom.


 

Domowe Maszyny do Szycia   https://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/3.jpg

W Sklepie posiadamy duży wybór maszyn do szycia przeznaczonych do domu oraz dla osób zaczynających swoją przygodę z szyciem na maszynie. Służymy fachową pomocą w wyborze odpowiedniej dla Państwa maszyny do szycia, która spełni Państwa oczekiwania.

Oferowane przez nas maszyny do szycia to urządzenia z najwyższej półki. Nowoczesne, solidne, niezawodne maszyny do szycia znanych i cenionych marek.

 
Elektroniczne Maszyny do Szycia  

Zapewniamy również szeroki wybór maszyn do "profesjonalnego" szycia. Są to elektroniczne, Komputerowe Maszyny do Szycia posiadające szereg ułatwiających pracę funkcji oraz mnóstwo możliwości i zaawansowanych funkcji. Profesjonalne maszyny do szycia to także Specjalistyczne Maszyny do Szycia Patchworku, Maszyny do Pikowania, Wwielofunkcyjne Maszyny do Szycia do zakładu krawieckiego itp.
 

 

Owerloki, SmartLocki, Renderki, Podszywarki   https://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/4.jpg

Oferujemy sprzedaż wielu rodzajów owerloków, renderek i podszywarek przeznaczony do użytku domowo-hobbystycznego. Nasze owerloki oferują szeroki wachlarz zastosowań. W naszej ofercie posiadamy zarówno owerlocki 4-nitkowe jak i 5-nitkowe. W ofercie posiadamy także coverloki czyli urządzenia łączące w sobie owerlok z renderką (maszyną szyjącą ściegiem drabinkowym).

Maszyna do szycia typu owerlok stają się ostatnio niezastąpionym urządzeniem nie tylko w profesjonalnym zakładzie krawieckim, ale także w domowym warsztacie hobbysty. Owerloki są niezastąpione przy szyciu dzianin jak i ozdobnym wykańczaniu odzieży.

 

 

 

 

Przemysłowe Maszyny Szwalnicze,
Zestawy do Prasowania
  https://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/5.jpg

Posiadamy w sprzedaży wszelkiego rodzaju przemysłowe maszyny do szycia do wyposażenia szwalni i zakładów krawieckich. W ofercie mamy kilkanaście typów urządzeń takich jak: stębnówka przemysłowa, owerlok przemysłowy, renderka, guzikarka, dziurkarka, ryglówka. Posiadamy urządzenia znanych producentów(m.in. JUKI, SIRUBA, JACK) w kilku konfiguracjach. Posiadamy także akcesoria i dodatki do maszyn przemysłowych. W ofercie także zestawy do prasowania i stoły prasowalnicze włoskiej firmy COMEL

Zawsze służymy fachowym doradztwem w wyborze maszyny do szycia odpowiedniej dla Państwa potrzeb. Posiadamy duże doświadczenie w kompleksowym wyposażeniu oraz uruchamianiu szwalni. Możemy skonfigurować maszynę idealnie odpowiadającą Państwa wymaganiom.

Z racji ograniczonej powierzchni w naszym sklepie w Katowicach, nie wystawiamy maszyn przemysłowych do szycia - szczegółowa oferta dostęna jest w naszym Sklepie Internetowym. Dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy, czy maszyna która Państwa interesuje jest w danym momencie dostępna.

Przemysłowe maszyny do szycia typu typu stębnówki przemysłowe, owerlok przemysłowy czy renderka (podszywarka drabinkowa, kapówka) są przeważnie dostępne "od ręki" i dostarczane są do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

 

Akcesoria oraz Dodatki do Haftu i Szycia   https://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/photo/6.jpg

W sprzedaży posiadamy wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do pracy lub znacznie ją ułatwiające. W sklepie znajdują się np. stopki do maszyn i owerloków, walizki, torby na maszyny, nożyczki Fiskars i Premax, noże i maty Olfa, igły do maszyn i owerloków Organ, manekiny krawieckie. W sprzedaży dostępne są również akcesoria do haftu takie jak: flizeliny, termofolie, hydrofolie, kleje, nici, tamborki.

Oferowane przez nas flizeliny do hafciarki i hydrofolie do haftu oraz inne dodatki hafciarskie, to produkty najwyższej jakości stworzone i dedykowane specjalnie do haftu komputerowego i użytkowania z hafciarkami komputerowymi i Multi-Hafciarkami.

 

 

Naszym celem jest oferowanie Klientom TYLKO MARKOWYCH Produktów Najwyższej Jakości. Gwarantujemy Doradztwo, Szkolenie i Profesjonalną Obsługę przy Sprzedaży oraz Serwisie Gwarancyjnym i Pogwarancyjnym. Prowadzimy Sprzedaż Maszyn i Akcesoriów takich Firm jak:

https://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/jack_logo.jpg
https://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/siruba_logo.jpg
https://szycie.info.pl/pic/wizytowki/produkty/premax_logo.jpg